О нас

Компанія ЛЕГОТЕРМ – офіційний торговий представник в Україні глобального мультинаціонального концерну nVent. Портфель провідних брендів nVent включає такі всесвітньовідомі бренди як CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF і TRACER з історією успіху понад 100 років.

nVent Raychem пропонує комплексні кабельні системи обігріву (захисту від замерзання), що максимально задовольняють різноманітні потреби різних галузей. 

Нагрівальний кабель Raychem. Історія успіху.
За останні 40 років у всьому світі встановлено понад 400 мільйонів метрів кабелю Raychem.
Це не мало 80% відстані від Землі до Місяця! Ось лише деякі відомі "об'єкти":

Ейфелева Вежа в Парижі

система захисту труб від замерзання

Аеропорт Хітроу (Лондон)
система підтримки температури гарячої води, система захисту труб від замерзання, підігрів пішохідних доріжок, обігрів тротуарів, тепла підлога

НСК "Олімпійський" м. Київ

обігрів трубопроводів гріючий кабель Frostop-Black-12000м

     
Історія брендів компанії налічує понад 100 років. Міжнародні штаб-квартири nVent Electric plc (nVent) знаходяться в Лондоні, Англії та в США в Міннеаполісі, Minn.

Системи кабельного електрообігріву Raychem (Райхем) широко використовуються на підприємствах:

-цивільного та житлового будівництва,

-нафтогазової та нафтохімічної промисловості,

-аерокосмічної та напівпровідникової промисловості,

-на заводах з виробництва хімічної, целюлозно-паперової, фармацевтичної та харчової продукції.

Продукція nVent Raychem дозволяє пропонувати будь-які рішення для обігріву трубопроводів і резервуарів у вигляді комплексних систем управління теплом, які включають вибір відповідних гріючих кабелів для обігріву, сучасні системи управління, а також послуги поставку готових до експлуатації систем "під ключ" і призначених для експлуатації як у вибухонебезпечних (Ex), і у нормальних зонах.

Вся продукція, що пропонується, сертифікована в Україні.

“Найкращі у своєму класі" послуги! Ставлячи в основу вимоги безпеки, ми готові реалізувати проекти систем електрообігріву будь-якого розміру та складності. Ми можемо поставити окремі компоненти, надати послуги з інженерного проектування, а також готові виконати монтаж та технічне обслуговування всієї системи.У будь-якій точці світу... 

Сервісні центри nVent Raychem, стратегічно розташовані по всій планеті, дозволяють компанії відповідати вимогам національних норм та стандартів при реалізації рішень електрообігріву в галузі промислового, комерційного та цивільного будівництва. Сервісні центри надають повний спектр послуг, пов'язаних із створенням систем керування обігрівом. Ці послуги nVent надаються під маркою Raychem – провідною світовою маркою в галузі систем кабельного електрообігріву!

Безпека понад усе! Показники безаварійної роботи світового класу підтверджують постійну прихильність до якості, і дозволяють стати єдиним постачальником комплексних рішень. Мережа сервісних центрів укомплектована регіональними експертами, знайомими з конкретними національними стандартами та вимогами, які здатні своєчасно виконувати проекти з урахуванням усіх вимог безпеки.

Системи обігріву будь-якої складності! Глобальна присутність, передові продукти та висококласна технічна підтримка, перевірені стратегії реалізації проектів та високі стандарти безпеки роблять Raychem ідеальним партнером для тих клієнтів, яким необхідний 50-ти річний досвід, продукти та послуги для реалізації всіх вимог, що висуваються до систем управління обігрівом.

  • Теперішній час:

    Сьогодні nVent - глобальна мультинаціональна компанія, яка надає оптимальні рішення для різних додатків, включаючи системи промислового обігріву, підлогового опалення, системи сніготанення та антизледеніння, вимірювання температури та промислові системи виявлення витоків рідин.

    Діяльність здійснюється в 56 країнах і є досвід управління проектами по всьому світу.

          nVent Logo.jpg


Назад


 
© 2013-2022 LEGOTHERM